Zasłony, Rolety Rzymskie

Zasłony

 

Te elementy wystroju zna każdy z nas. Precyzyjnie dobrane zasłony dodadzą wnętrzu uroku i stworzą w nim przytulną atmosferę. Aby zapewnić Ci dokładnie to, czego szukasz, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rodzajów zawieszenia.

Zależy Ci na efekcie równych, podwójnych fałd, których nie trzeba mozolnie układać samemu? Postaw na innowacyjne zasłony na haczykach Microflex®, które sprawią, że tkanina będzie naturalnie pofałdowana bezpośrednio po zawieszeniu.

Chcesz uzyskać efekt głębokiej, równej fali na całej wysokości tkaniny? Zainteresuj się systemem Wave lub Wave teatralnym dostępnym w pakiecie ze specjalną szyną.

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych dekoracji okiennych? Możliwe, że przypadną Ci do gustu zasłony na taśmie marszczącej, która zapewni im stylowy wygląd, nie zabierając Ci wiele czasu na ich aranżację.

A może stawiasz na klasykę? Nie ma problemu! W naszej ofercie znajdziesz także koła i tunele, które sprawdzą się w przypadku karniszy tradycyjnych.

Decydując się na zasłony dostają Państwo możliwość dobrania rolet Rzymskich oraz poduszek wykonanych z tego samego materiału. Wykorzystanie jednego motywu w dekorowaniu, zapewni gustowne wykończenie całego wnętrza. Można również zdecydować się na kolory ze sobą kontrastujące, w zależności od sposobu aranżowania.

 

Rolety Rzymskie

 

Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które zwija się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznie. Efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Mogą być instalowane do ściany lub do sufitu.

Rolety rzymskie zapewniają osłonę przeciwsłoneczną praktycznie w każdym pomieszczeniu. To elegancka i funkcjonalna ozdoba, nie tylko okna, lecz całego wnętrza.

Decydując się na rolety dostają Państwo możliwość dobrania zasłon i poduszek wykonanych z tego samego materiału. Wykorzystanie jednego motywu w dekorowaniu, zapewni gustowne wykończenie całego wnętrza. Można również zdecydować się na kolory ze sobą kontrastujące, w zależności od sposobu aranżowania.

Tak samo jak w przypadku zasłon dostępne są materiały w pełni zaciemniające, ale też bardziej przepuszczające światło, lub firankowe.

W naszej ofercie posiadamy nowy system DUO, w którym możemy wykonać materiał firankowy oraz zasłonowy na jednej szynie sterowany dwoma koralikami.

Pomiar i wycena gratis!

Jeżeli chcesz spotkać się z naszym projektantem zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu spotkania.

Zapytaj o szczegóły