Tapety

Czym charakteryzują się tapety na ścianę?

Jest to materiał okładzinowy ze wzorem o powtarzającym się układzie kompozycyjnym. Nowoczesne tapety na ścianę dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych, a to wszystko za sprawą bogactwa motywów dekoracyjnych, jakie producenci zebrali w kolekcjach. Są to m.in. nastrojowe krajobrazy, wizerunki rozmaitych zwierząt, budynki wielkich metropolii, a także rozmaite elementy ze świata natury – kwiaty, liście czy drzewa. Ta różnorodność sprawia, że tapeta ścienna może się pojawić w minimalistycznym, tradycyjnym, industrialnym czy skandynawskim wnętrzu, w każdej z tych aranżacji stanie się z pewnością pięknym elementem wystroju.

Tapeta ścienna to propozycja dla każdego, kto chce szybko i efektownie zmienić dotychczasowy wygląd swojego wnętrza. Ozdobne tapety sprawią, że bez przemalowania ścian i wymiany mebli przestrzeń nabierze zupełnie nowej jakości. Bogactwo wzorów, jakie znajduje się w naszej ofercie, sprawi, że każdy – bez względu na gust – znajdzie wariant idealny dla siebie. Młodzieżowe i dla dzieci, nowoczesne tapety, a może uniwersalne i ponadczasowe desenie? Wzory inspirowane naturą czy nawiązujące do wielkich metropolii, tętniące kolorami tapety ozdobne czy stonowane wzory? Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także modne tapety winylowe pokryte ochronnym laminatem, którymi można ozdobić nawet takie pomieszczenie jak łazienka.

Bogactwo wzorów to jedno, ale warto podkreślić praktyczne zalety, jakimi mogą się odznaczać nowoczesne tapety na ścianę. Pokryte laminatem bryty sprawdzą się w łazience i kuchni, ponieważ są odporne na szkodliwe działanie wody i nie odkleją się z powodu wilgoci. Modne tapety winylowe są z kolei bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, dlatego nadają się doskonale do pokoju dziecka i przedpokoju, a także do miejsc użyteczności publicznej takich jak restauracje, hotele czy poczekalnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo tapety takich marek jak WallArt, Vesstige Newmor, Rasch Textil, Vinylpex oraz Len-Tex.

 

Pomiar i wycena gratis!

Jeżeli chcesz spotkać się z naszym projektantem zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu spotkania.

Zapytaj o szczegóły